Spotkanie Mallorca vs Atletico Madrid, wynik 1-0

Mallorca vs Atletico Madrid 1-0. W dniu 2022-04-09 14:15 na obiekcie sportowym Visit Mallorca Estadi odbył się mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 31 pomiędzy Mallorca a Atletico Madrid.

Po pierwszej połowie meczu między Mallorca a Atletico Madrid wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

 

Gole strzelali: V. Muriqi 68' 1-0

Żółte kartki Mallorca: Dani Rodriguez 44'

Żółte kartki Atletico Madrid: Šime Vrsaljko 63' Reinildo Isnard Mandava 66' Stefan Savić 80' Geoffrey Kondogbia 84'

Czerwone kartki Mallorca:

Czerwone kartki Atletico Madrid:

Główny arbiter meczu - Juan Martinez Munuera, Spain. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Mallorca stawi czoła Elche, następne spotkania z drużynami Alaves i Barcelona. Kolejno natomiast Atletico Madrid z Manchester City. Następne mecze zagra z drużynami Espanyol i Granada CF.

Coraz częściej zauważamy, iż kibice z entuzjazmem śledzą poczynania, które tyczą się ligi La Liga. Interesujące piłkarskie zespoły i zawodnicy tacy jak przykładowo Dani Rodriguez Šime Vrsaljko nieustannie serwują pierwszorzędnym miłośnikom emocje zapadające w pamięć. Zdarzają się efektowne sytuacje podbramkowe i asysty, bezwzględne faule zakończone czerwoną kartką, które dodają smaczku całemu widowisku. Zmagania między graczami są zajadłe, niezwykle rzadko bywa koniec końców, iż potyczki nie są interesujące. To też warto przeglądać spotkania sportowe popularnej ligi La Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów piłkarskich. Mallorca i Atletico Madrid jak ich udział w La Liga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych sportowców i widowiskowej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie, Visit Mallorca Estadi.