Dnia 2021-12-04 17:30 odbył się mecz pomiędzy Atletico Madrid oraz Mallorca zakończony wynikiem 1-2

Atletico Madrid - Mallorca, wynik 1-2.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Atletico Madrid i Mallorca wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

W dniu 2021-12-04 17:30 na obiekcie sportowym Estadio Wanda Metropolitano rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 16. Zmierzyły się ze sobą Atletico Madrid oraz Mallorca.

Gole strzelali: Matheus Cunha 68' 1-0 Á. Correa F. Russo 80' 1-1 Lee Kang-In T. Kubo 90' 1-2 Ángel

Żółte kartki Atletico Madrid: Felipe 79' Renan Lodi 84'

Żółte kartki Mallorca: Iñigo Ruiz De Galarreta 14' Pablo Maffeo 43' Iddrisu Baba 66' Martin Valjent 84' Manolo Reina 89'

Czerwone kartki Atletico Madrid:

Czerwone kartki Mallorca:

Sędzią głównym tego spotkania był Juan Martínez. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Atletico Madrid stawi czoła FC Porto, następne spotkania z drużynami Real Madrid oraz Sevilla a Mallorca podejmie Celta Vigo. Następne mecze zagra z drużynami Llanera oraz Granada CF.

Liczna grupa kibiców śledzi potyczki, które odbywają się w lidze La Liga. Ciekawe piłkarskie zespoły oraz zawodnicy tacy jak Felipe Iñigo Ruiz De Galarreta nierzadko zagwarantowały kapitalnym sympatykom mnóstwo wrażeń. Zdarzają się ostre sytuacje na faul zakończone czerwoną kartką, idealnie wyliczone gole i asysty dodające niesamowite przeżycia i przyjemność z meczu. Przyciągające uwagę walki pomiędzy zawodnikami z ligi są zajadłe, niezwykle rzadko okazuje się ostatecznie, że są to potyczki nudne. Serdecznie zachęcamy, żeby przeglądać spotkania piłkarskiej znanej ligi La Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych. Atletico Madrid i Mallorca jak ich udział w La Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych doświadczonych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie, Estadio Wanda Metropolitano.