Spotkanie Atletico Madrid kontra Osasuna, wynik końcowy 3-0

W dniu 2023-05-21 14:15 na obiekcie sportowym Estádio Cívitas Metropolitano rozegrał się mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 35. Na przeciw siebie stanęły Atletico Madrid i Osasuna.

Pierwsza połowa meczu między Atletico Madrid a Osasuna zakończyła się 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-0.

 

Gole strzelali: Y. Carrasco 44' 1-0 A. Griezmann Saúl 62' 2-0 Á. Correa 82' 3-0 R. De Paul

Żółte kartki Atletico Madrid:

Żółte kartki Osasuna: Ante Budimir 28' Rubén Peña 65'

Czerwone kartki Atletico Madrid:

Czerwone kartki Osasuna:

Sędzią głównym tego spotkania był Pablo Gonzales Fuertes, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Atletico Madrid zmierzy się już z Espanyol, następne spotkania z drużynami Real Sociedad i Villarreal. Kolejno natomiast Osasuna zmierzy się z Athletic Club. Następne mecze zagra z drużynami Getafe i Girona.

Bardzo często liczni fani futbolu z zapałem śledzą niezwykle fascynujące starcia, które tyczą się ligi La Liga. Interesujące drużyny futbolowe i zawodnicy jak Ante Budimir raz za razem zapewniły fantastycznym miłośnikom wiele niezapomnianych wrażeń. Potyczki między zawodnikami bywają nader zaciekłe, niezwykle rzadko bywa, że są to zmagania mało interesujące. Ustawicznie natrafiamy na brutalne faule, książkowe gole oraz asysty gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Z tego względu warto śledzić zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi La Liga. Atletico Madrid oraz Osasuna oraz ich udział w lidze La Liga zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Estádio Cívitas Metropolitano.