Spotkanie między Atletico Madrid i Real Madrid na obiekcie Estadio Wanda Metropolitano dnia 2022-05-08 19:00: 1-0

Dnia 2022-05-08 19:00 na obiekcie sportowym Estadio Wanda Metropolitano rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 35. Zmierzyły się ze sobą Atletico Madrid i Real Madrid.

Pierwsza połowa meczu między Atletico Madrid a Real Madrid zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

 

Gole strzelali: Y. Carrasco 40' 1-0

Żółte kartki Atletico Madrid: Marcos Llorente 37' Stefan Savić 63'

Żółte kartki Real Madrid: Luka Jović 20' Lucas Vázquez 28' Jesús Vallejo 38' Nacho Fernández 71'

Czerwone kartki Atletico Madrid:

Czerwone kartki Real Madrid:

Główny arbiter spotkania to Cesar Soto Grado, Spain. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Atletico Madrid zmierzy się już z Elche, następne spotkania z drużynami Sevilla i Real Sociedad natomiast Real Madrid podejmie Levante. Następne mecze zagra z drużynami Cadiz i Real Betis.

Wielu fanów śledzi starcia ligi La Liga. Utalentowane drużyny futbolowe z ligi i zawodnicy jak Marcos Llorente Luka Jović często zapewniły fantastycznym miłośnikom mnóstwo przeżyć. Walki między piłkarzami z ligi zdarzają się zażarte, nie często bywa, że są to mecze usypiające. Zdarzają się książkowe asysty czy sytuacje podbramkowe, brutalne sytuacje z faulem kończące się bardzo często czerwonym kartonikiem, które gwarantują wspaniałe przeżycia z meczu. To też warto śledzić wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi La Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Atletico Madrid i Real Madrid jak ich udział w La Liga gwarantuje super emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Estadio Wanda Metropolitano.