Na stadionie Estádio Cívitas Metropolitano dnia 2023-01-08 20:00 odbył się mecz między Atletico Madrid oraz Barcelona zakończony wynikiem 0-1

Dnia 2023-01-08 20:00 na stadionie Estádio Cívitas Metropolitano rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 16. Zmierzyły się Atletico Madrid oraz Barcelona.

Po pierwszej połowie spotkania między Atletico Madrid i Barcelona wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

Gole strzelali: O. Dembélé 22' 0-1 Gavi

Żółte kartki Atletico Madrid: Ángel Correa 79' Nahuel Molina 85'

Żółte kartki Barcelona: Ronald Araújo 56' Andreas Christensen 82' Raphinha 87'

Czerwone kartki Atletico Madrid: Stefan Savić 90'

Czerwone kartki Barcelona: Ferran Torres 90'

Sędzią głównym tego spotkania był José Luis Munuera Montero, Spain. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Atletico Madrid stanie naprzeciw Almeria, następne spotkania z drużynami Valladolid oraz Osasuna natomiast Barcelona podejmie Real Betis. Następne mecze zagra z drużynami Getafe oraz Girona.

Wierni kibice piłki nożnej śledzą starcia, które startują w lidze La Liga. Liczące się futbolowe zespoły oraz piłkarze jak Ángel Correa Ronald Araújo częstokroć zapewniły kapitalnym kibicom emocje sięgające zenitu. Zapadające w pamięć zmagania między piłkarzami z ligi bywają niezwykle zażarte, nie często bywa definitywnie, iż są to potyczki mało interesujące. Często obserwujemy bezlitosne faule kończące się wielokrotnie pokazaniem żółtej kartki, przechodzące do historii gole oraz asysty, które gwarantują niesamowite przeżycia i przyjemność z meczu. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, aby śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich ioglądać mecze futbolowe popularnej ligi La Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Atletico Madrid i Barcelona oraz ich udział w La Liga zapewnia super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych utalentowanych sportowców i widowiskowej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie, Estádio Cívitas Metropolitano.