Mecz między Cadiz i Atletico Madrid dnia 2024-03-09 15:15: 2-0

W najnowszym starciu w ramach La Ligi Cadiz podejmował u siebie Atletico Madrid. Mecz odbył się 9 marca 2024 roku o godzinie 15:15 na Estadio Nuevo Mirandilla. Gospodarze zaskoczyli faworyzowanego rywala i wygrali 2-0, trzymając czyste konto przez całe spotkanie. Sprawdź, jak rozegrała się ta emocjonująca konfrontacja.

Relacja z meczu: Cadiz vs Atletico Madrid

W meczu 28. kolejki La Liga na Estadio Nuevo Mirandilla Cadiz podejmował Atletico Madrid. Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 15:15, a sędzią głównym był Hiszpan Pablo González Fuertes.

Atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice obu drużyn gorączkowo dopingowali swoich ulubieńców, tworząc niesamowitą aurę rywalizacji.

Pierwsza połowa była pełna emocji, a już w 24. minucie Juanmi strzelił gola dla Cadiz po asyście Rubéna Sobrino, dając swojej drużynie prowadzenie 1-0 do przerwy.

W drugiej połowie Cadiz kontynuował swoją dobrą grę, a w 64. minucie Juanmi zdobył drugą bramkę dla gospodarzy po zagraniu Javiego Hernándeza, ustalając wynik na 2-0.

Gospodarze otrzymali kilka żółtych kartek: Juanmi (31'), Rubén Sobrino (48'), Rubén Alcaraz (71') oraz Iván Alejo (90'). Natomiast zawodnicy Atletico Madrid, mimo starań, również zgarnęli kilka kartek: Memphis Depay (30'), Nahuel Molina (52'), Álvaro Morata (62'), Arthur Vermeeren (84') oraz Marcos Llorente (88').

Warto zauważyć, że żadna z drużyn nie otrzymała czerwonych kartek, co świadczyło o zaciętej, ale fair rywalizacji na boisku.

Po końcowym gwizdku sędziego wynik meczu to 2-0 dla Cadiz. Gospodarze zasłużenie sięgnęli po trzy punkty, prezentując dobrą grę zarówno w defensywie, jak i ofensywie.

Następne spotkania dla Cadiz to starcia z Realem Sociedad, Granadą oraz Barceloną, natomiast Atletico Madrid zmierzy się z Interem, Barceloną oraz Villarreal.