Na stadionie Abanca-Balaídos dnia 2023-02-12 15:15 odbyło się spotkanie Celta Vigo vs Atletico Madrid - wynik końcowy 0-1

Dnia 2023-02-12 15:15 na stadionie Abanca-Balaídos odbył się znakomity mecz ligi La Liga kolejki 21 pomiędzy Celta Vigo a Atletico Madrid.

Pierwsza połowa meczu między Celta Vigo oraz Atletico Madrid zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-1.

Gole strzelali: M. Depay 89' 0-1

Żółte kartki Celta Vigo: J. Aidoo 4' G. Veiga 8'

Żółte kartki Atletico Madrid: R. Mandava 41' D. Simeone 72' N. Molina 87'

Czerwone kartki Celta Vigo:

Czerwone kartki Atletico Madrid: S. Savic 70'

Główny arbiter spotkania to Jorge Figueroa Vazquez, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Celta Vigo stanie naprzeciw Real Sociedad, następne spotkania z drużynami Valladolid oraz Osasuna. Kolejno natomiast Atletico Madrid zmierzy się z Athletic Club. Następne mecze zagra z drużynami Real Madrid oraz Sevilla.

W dobie dzisiejszych czasów oddani fani futbolu śledzą fascynujące poczynania, które dotyczą ligi La Liga. Ciekawe zespoły piłkarskie oraz zawodnicy jak J. Aidoo R. Mandava niejednokrotnie zapewniły swoim fanom emocje z najwyższej półki. Nieprzerwanie trafiamy na nieczyste sytuacje na faul zakończone bardzo często pokazaniem żółtego kartonika, widowiskowe asysty i gole, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Walki między piłkarzami ligowymi bywają nieustępliwe, nie często bywa, że są to widowiska usypiające. Dlatego więc warto śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz oglądać widowiska piłkarskie pasjonującej ligi La Liga. Uczestnictwo takich drużyn jak Celta Vigo oraz Atletico Madrid w lidze La Liga zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Abanca-Balaídos.