Dnia 2023-11-03 20:00 odbył się mecz Las Palmas vs Atletico Madrid: końcowy wynik 2-1

W meczu 12. kolejki La Liga drużyny Las Palmas i Atletico Madrid zmierzyły się na Estadio de Gran Canaria. Spotkanie, sędziowane przez Mario Melero Lopeza, przyniosło emocje do ostatnich sekund. Pomimo bezbramkowego wyniku na przerwę, obie drużyny nie zawiodły i zapewniły kibicom widowiskową drugą połowę. Ostatecznie, to gospodarze cieszyli się zwycięstwem 2-1, zdobywając cenne trzy punkty.

Relacja z meczu Las Palmas - Atletico Madrid

Mecz pomiędzy drużynami Las Palmas i Atletico Madrid odbył się w ramach dwunastej kolejki La Liga na Estadio de Gran Canaria. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2-1.

Gol Rodrígueza otwiera wynik

Po emocjonującym starcie, pierwsza połowa nie przyniosła żadnych bramek, ale to się zmieniło w drugiej części meczu. W 51. minucie Kirian Rodríguez poprowadził swoją drużynę, otwierając wynik na 1-0. Asystę do tego gola zanotował Alberto Moleiro.

Drugie trafienie i odpowiedź Atlético

Las Palmas kontynuowało swoją dobrą grę i w 75. minucie zdołało podwyższyć prowadzenie za sprawą Benito Ramíreza, który skutecznie wykończył akcję po asyście M. El Haddadiego. Wynik 2-0 nie zniechęcił jednak Atletico Madrid, które w 83. minucie dzięki trafieniu Álvaro Moraty zmniejszyło straty. Asystę do tego gola zanotował Rodrigo Riquelme.

Koniec meczu i plany na przyszłość

Mimo energicznych prób Atletico nie udało im się wyrównać wyniku, a mecz zakończył się wynikiem 2-1 na korzyść Las Palmas. Kartki żółte otrzymali zawodnicy Atletico Madrid: Rodrigo de Paul (62'), Stefan Savić (90') oraz José María Giménez (90'). Mecz sędziował Mario Melero Lopez z Hiszpanii.

Las Palmas z kolei zagra kolejno z zespołami Osasuna, Real Betis oraz Getafe. Natomiast Atletico Madrid zmierzy się z drużynami Celtic, Villarreal i Mallorca.