Dnia 2023-11-12 20:00 na obiekcie Estádio Cívitas Metropolitano odbył się mecz pomiędzy Atletico Madrid i Villarreal zakończony wynikiem 3-1

W emocjonującym starciu drużyn Atletico Madrid i Villarreal padł wynik 3-1 na korzyść gospodarzy. Mecz odbył się w ramach 13. kolejki La Ligi na Estádio Cívitas Metropolitano. Po pierwszej połowie wynik był remisowy 1-1. Przez całe spotkanie obie ekipy zaprezentowały widowiskową grę, jednak to Atletico zdołało zdobyć kolejne dwa gole, zapewniając sobie zwycięstwo.

Mecz pomiędzy Atletico Madrid a Villarreal

La Liga, kolejka 13

Data: 12 listopada 2023, godzina: 20:00

Miejsce rozgrywki: Estádio Cívitas Metropolitano

W ostatniej kolejce La Liga doszło do spotkania pomiędzy dwoma czołowymi drużynami ligi - Atletico Madrid i Villarreal. Mecz ten dostarczył kibicom wielu emocji i niezwykłych zdarzeń.

W pierwszej połowie spotkania Villarreal wyszedł na prowadzenie po bramce zdobytej przez Gerarda Moreno w 20 minucie. Jednak piłkarze Atletico szybko odpowiedzieli, doprowadzając do wyrównania jeszcze przed przerwą, dzięki trafieniu A. Witsela po asyście A. Griezmanna.

Drugą połowę lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy objęli prowadzenie po bramce Antoine'a Griezmanna w 80 minucie, z asystą od Marcosa Llorente. Kilka minut później Samuel Lino potwierdził dominację Atletico, zdobywając trzecią bramkę dla swojej drużyny po podaniu od Pablo Barriosa.

Spotkanie zakończyło się wynikiem 3-1 na korzyść Atletico Madrid. Mecz charakteryzował się dużą liczbą żółtych kartek, przy czym dwie z nich otrzymali piłkarze Villarreal: Étienne Capoue oraz Ilias Akhomach. Kartek czerwonych nie było.

Sędzią spotkania był Francisco Hernandez Maeso z Hiszpanii. Następne mecze dla Atletico Madrid to starcia z Mallorcą, Feyenoordem oraz Barceloną. Z kolei Villarreal zmierzy się z Osasuną, Panathinaikosem oraz Sevillą.