Spotkanie Atletico Madrid vs Mallorca zakończone wynikiem 3-1 na obiekcie Estádio Cívitas Metropolitano dnia 2023-04-26 17:30

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Atletico Madrid a Mallorca wynik to 1-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-1.

Dnia 2023-04-26 17:30 na stadionie Estádio Cívitas Metropolitano odbył się mecz ligi La Liga kolejki 31. Na przeciw siebie stanęły Atletico Madrid i Mallorca.

Gole strzelali: M. Nastasić 20' 0-1 Dani Rodríguez R. De Paul 45' 1-1 A. Griezmann Álvaro Morata 47' 2-1 N. Molina Y. Carrasco 77' 3-1 A. Griezmann

Żółte kartki Atletico Madrid:

Żółte kartki Mallorca:

Czerwone kartki Atletico Madrid:

Czerwone kartki Mallorca:

Sędzią głównym tego spotkania był Juan Luis Pulido Santana, Spain. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Atletico Madrid stawi czoła Cadiz, następne spotkania z drużynami Elche i Osasuna. Kolejno natomiast Mallorca podejmie Girona. Następne mecze zagra z drużynami Cadiz i Almeria.

Bardzo często liczna grupa fanów piłki nożnej śledzi ekscytujące potyczki, które mają miejsce w lidze La Liga. Fascynujące drużyny futbolowe z tejże ligi i zawodnicy tacy jak niejednokrotnie zapewniły pierwszorzędnym fanom wrażenia sięgające zenitu. Stale natrafiamy na przechodzące do historii gole oraz asysty, bezwzględne faule dodające dreszcz emocji z oglądanego meczu. Walki pomiędzy piłkarzami bywają bardzo zażarte, rzadko bywa, że widowiska męczą kibica. Z tego powodu warto przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych, przeglądać mecze futbolowe wyjątkowej ligi La Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Udział takich legendarnych drużyn jak Atletico Madrid i Mallorca w lidze La Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Estádio Cívitas Metropolitano.