Mecz Atletico Madrid - Mallorca, wynik 1-0

W meczu 14. kolejki La Liga, Atletico Madrid podejmowało Mallorcę na Estádio Cívitas Metropolitano. Drużyna gospodarzy wywalczyła zwycięstwo 1-0 po trafieniu w drugiej połowie, zapewniając sobie cenne trzy punkty. Wynik na przerwę pozostawał bezbramkowy, jednak ostatecznie to Atletico zdołało sięgnąć po zwycięstwo.

La Liga: Atletico Madrid vs Mallorca 1-0

Dziś na Estádio Cívitas Metropolitano odbył się zacięty mecz pomiędzy drużynami Atletico Madrid oraz Mallorca. Atmosfera na stadionie była gęsta, a kibice nie mogli doczekać się pierwszego gwizdka sędziego.

Sędzią głównym spotkania był Juan Martinez Munuera z Hiszpanii, a obie drużyny były bardzo zmotywowane, aby zdobyć cenne punkty w La Liga. Mecz rozegrany został w 14 kolejce, a wynik do przerwy wynosił 0-0.

Po emocjonujących 64 minutach gry, Antoine Griezmann zdobył bramkę dla Atletico Madrid, dając swojej drużynie prowadzenie 1-0. Piękne podanie od Hermoso pozwoliło Griezmannowi zapisać się na listę strzelców.

Obie drużyny zagrały dziś bardzo agresywnie, co zaowocowało kilkoma żółtymi kartkami. Chociaż żadna z drużyn nie otrzymała czerwonej kartki, to zawodnicy musieli uważać na swoje zachowanie na boisku.

Atletico Madrid ma teraz przed sobą trudne mecze z Feyenoord, Barcelona oraz Almeria, podczas gdy Mallorca zmierzy się z Cadiz, Alaves i Valle Egüés.