Mecz Girona kontra Atletico Madrid dnia 2024-01-03 20:30 na obiekcie Estadi Municipal de Montilivi - 4-3

Wczorajszy wieczór dostarczył wielu emocji fanom piłki nożnej, ponieważ na Estadi Municipal de Montilivi odbył się niezwykle ekscytujący mecz pomiędzy drużynami Girona i Atletico Madrid. Spotkanie zakończyło się wynikiem 4-3 na korzyść Girony, które zdołały obronić swoją przewagę zdobytą już w pierwszej połowie. Zawodnicy obu drużyn zaprezentowali wysoki poziom gry, co sprawiło, że spotkanie było pełne zwrotów akcji i nieprzewidywalnych momentów. Kibice z pewnością nie mogli narzekać na brak emocji podczas tego starcia w ramach La Liga.

Mecz Girona vs Atletico Madrid: Szalony pojedynek na Estadi Municipal de Montilivi

Mecz pomiędzy drużynami Girona i Atletico Madrid zakończył się wynikiem 4-3 na korzyść gospodarzy. To był prawdziwy pojedynek na Estadi Municipal de Montilivi, który dostarczył kibicom mnóstwo emocji i pięknych akcji.

Pojedynek na Estadi Municipal de Montilivi

Spotkanie od pierwszych minut dostarczyło wielu emocji. Girona wyszła na prowadzenie po efektownej akcji, której efektem był gol Valery'ego w 2. minucie. Jednak Atletico Madrid szybko odpowiedziało, a Álvaro Morata doprowadził do wyrównania w 14. minucie po świetnej asyście A. Griezmanna.

Chwilę później Girona ponownie objęła prowadzenie po bramce Sávio w 26. minucie, a następnie powiększyła swoją przewagę za sprawą D. Blinda w 39. minucie, który wykorzystał asystę A. Dovbyka. Jednak przed przerwą Atletico Madrid odpowiedziało dwoma golami - najpierw ponownie Álvaro Morata trafił do siatki w 44. minucie, a potem po przerwie zdobył hat-tricka w 54. minucie, a wynik meczu wyrównał R. De Paul.

W końcówce meczu emocje sięgnęły zenitu. W doliczonym czasie gry Iván Martín zdobył bramkę na wagę zwycięstwa dla Girona, ustalając wynik meczu na 4-3.

Spotkanie obfitowało w wiele żółtych kartek, a jedyną czerwoną kartkę otrzymał Mario Hermoso z Atletico Madrid w 90. minucie.

To był niezwykle emocjonujący mecz, który z pewnością na długo pozostanie w pamięci kibiców obu drużyn. Następne mecze dla Girona to starcia z Almeria, Sevillą i Celtą Vigo, natomiast Atletico Madrid zmierzy się z Realem Madryt, Granadą i Valencią.