Mecz Celta Vigo vs Atletico Madrid zakończony wynikiem 0-3 na stadionie Abanca-Balaídos dnia 2023-10-21 19:00

W kolejnym spotkaniu La Liga doszło do starcia pomiędzy drużynami Celta Vigo i Atletico Madrid. Mecz, który odbył się na stadionie Abanca-Balaídos, przyniósł emocjonujące widowisko. Ostatecznie to goście odnieśli zwycięstwo, pokonując swoich rywali wynikiem 3-0. Już w pierwszej połowie Atletico objęło prowadzenie, które utrzymało do końca meczu. Sędzią tego spotkania był Guillermo Cuadra Fernandez z Hiszpanii.

Relacja z meczu: Celta Vigo - Atletico Madrid

Na urokliwym stadionie Abanca-Balaídos odbyło się spotkanie dwóch drużyn, Celta Vigo i Atletico Madrid, które obie starały się zdobyć cenne punkty w lidze La Liga. Mecz od samego początku był pełen emocji, a kibice wyczekiwali na widowiskowe akcje na boisku. Gospodarze rozpoczęli mecz ambitnie, ale to Atletico zdołało otworzyć wynik. W 29. minucie Antoine Griezmann ustalił rezultat na 1-0, zdobywając bramkę dla swojej drużyny. Piłkarz ten nie poprzestawał na jednym trafieniu, ponieważ w 64. minucie zdołał podwyższyć prowadzenie, tym razem asystowany przez nieznanego zawodnika. Niespełna sześć minut później, w 70. minucie, Griezmann ustrzelił hat-tricka, a asystował mu w tej sytuacji N. Molina. Końcowy wynik meczu to 3-0 dla Atletico Madrid. Spotkanie w Abanca-Balaídos nie było jednak pozbawione kontrowersji. Sędzia Guillermo Cuadra Fernandez zdecydował się pokazać żółte kartki zawodnikom obu drużyn. Już w 30. minucie Óscar Mingueza z Celta Vigo został ukarany, a kolejne kartki żółte otrzymali Carl Starfelt w 51. minucie oraz Miguel Rodríguez w 87. minucie. Po stronie Atletico Madrid żółte kartki odebrali Saúl Ñíguez w 54. minucie oraz Rodrigo Riquelme w 87. minucie. Przebieg spotkania był również skomplikowany przez dwie czerwone kartki. W 25. minucie Iván Villar z Celta Vigo został wyrzucony z boiska, co zdecydowanie osłabiło gospodarzy. W drużynie Atletico Madrid nie padła żadna czerwona kartka. Mecz Celta Vigo - Atletico Madrid był zatem emocjonującym widowiskiem, które dostarczyło fanom piłki nożnej wiele wrażeń. Atletico zdominowało to spotkanie, a Antoine Griezmann odegrał w nim kluczową rolę, zdobywając wszystkie trzy bramki. Cieszyła również skuteczność drużyny gości, która ostatecznie zakończyła mecz rezultatem 3-0. Następne mecze dla Celta Vigo to starcia z Gironą, Turégano i Sevillą, podczas gdy Atletico Madrid zmierzy się z Celticiem, Alaves oraz Las Palmas. Wszystkie te spotkania zapowiadają się niezwykle interesująco, biorąc pod uwagę formę obu drużyn. Czyż nie byliśmy świadkami wspaniałego widowiska na Abanca-Balaídos?