Spotkanie Atletico Madrid vs Mallorca zakończone wynikiem 1-0 dnia 2023-11-25 20:00 na stadionie Estádio Cívitas Metropolitano

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Atletico Madrid i Mallorca zakończył się wynikiem 1-0 na korzyść gospodarzy. Mecz odbył się w ramach 14. kolejki La Liga na Estádio Cívitas Metropolitano. Pomimo braku bramek w pierwszej połowie, Atletico zdołało zdobyć zwycięskiego gola, co pozwoliło im utrzymać się w czołówce tabeli.

La Liga: Atletico Madrid - Mallorca 1-0

Dzisiejszego wieczoru na Estádio Cívitas Metropolitano w Madrycie odbył się mecz pomiędzy Gospodarzami, Atletico Madrid, a Gośćmi, Mallorca. Mecz zakończył się wynikiem 1-0 na korzyść drużyny gospodarzy.

Atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice dopingowali swoje ulubione drużyny przez cały mecz, tworząc niesamowite widowisko.

Na murawie zobaczyliśmy wiele emocjonujących akcji, obie drużyny starały się zdobyć bramkę, co sprawiło, że mecz był pełen napięcia i emocji.

Spotkanie poprowadził sędzia Juan Martinez Munuera i jego decyzje budziły wiele kontrowersji zarówno pośród zawodników, jak i kibiców.

W 64 minucie gry to Antoine Griezmann strzelił bramkę dla Atletico po zagraniu ze strony Hermoso, co dało Gospodarzom prowadzenie 1-0.

Atletico Madrid starało się kontrolować grę, a Mallorca nie rezygnowała z walki, co sprawiło, że widowisko było interesujące do samego końca.

Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0 na korzyść Atletico Madrid, co dało im cenne trzy punkty w La Liga.

Po meczu zawodnicy i trenerzy obu drużyn wyrazili swoje zadowolenie z wyniku i gratulowali sobie nawzajem za walkę na boisku. Następne mecze dla Atletico Madrid to starcia z Feyenoord, Barcelona oraz Almeria, natomiast dla Mallorca czekają spotkania z Cadiz, Alaves i Valle Egüés.