Real Sociedad vs Atletico Madrid, wynik spotkania - 1-2

W dniu 2022-05-22 20:00 na stadionie Reale Arena rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 38. Na przeciw siebie stanęły Real Sociedad oraz Atletico Madrid.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Real Sociedad a Atletico Madrid zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

 

Gole strzelali: R. De Paul 50' 0-1 A. Griezmann Á. Correa 68' 0-2 Koke Jon Guridi 90' 1-2

Żółte kartki Real Sociedad: Robin Le Normand 13' Rafinha Alcântara 36' Mikel Merino 53' Portu 76'

Żółte kartki Atletico Madrid: Antoine Griezmann 45' Stefan Savić 90'

Czerwone kartki Real Sociedad:

Czerwone kartki Atletico Madrid:

Główny sędzia meczu - Juan Martinez Munuera, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Real Sociedad stanie naprzeciw , następne spotkania z drużynami oraz . Kolejno natomiast Atletico Madrid z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

W dobie dzisiejszych czasów fani piłki nożnej śledzą poczynania, które startują w lidze La Liga. Składające się z uzdolnionych napastników i obrońców futbolowe zespoły oraz piłkarze jak Robin Le Normand Antoine Griezmann nieraz zaserwowały wyśmienitym sympatykom wiele niesamowitych przeżyć. Zmagania pomiędzy zawodnikami z ligi są niezwykle zażarte, nie często zdarza się, iż są to widowiska nie warte uwagi. Nieustannie natrafiamy na spektakularne sytuacje podbramkowe i asysty, bezwzględne faule zakończone pokazaniem żółtej kartki zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska sportowego. Zachęcamy, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, przeglądać widowiska sportowe emocjonującej ligi La Liga oraz śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak Real Sociedad i Atletico Madrid z ligi La Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Reale Arena.