Mecz Rayo Vallecano vs Atletico Madrid, wynik końcowy 0-1

 

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Rayo Vallecano oraz Atletico Madrid wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

Dnia 2022-03-19 20:00 na obiekcie sportowym Estadio de Vallecas rozegrał się emocjonujący mecz ligi La Liga kolejki 29. Zmierzyły się Rayo Vallecano i Atletico Madrid.

Gole strzelali: Koke 49' 0-1 João Félix

Żółte kartki Rayo Vallecano: Mario Suárez 30' Santi Comesaña 42' Óscar Trejo 65'

Żółte kartki Atletico Madrid: Renan Lodi 20' Geoffrey Kondogbia 74' Koke 78' José María Giménez 81' Stefan Savić 85'

Czerwone kartki Rayo Vallecano:

Czerwone kartki Atletico Madrid: Ángel Correa 85'

Główny arbiter spotkania to Jose Luis Munuera Montero, Spain. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Rayo Vallecano stanie naprzeciw Granada CF, następne spotkania z drużynami Valencia i Alaves. Kolejno natomiast Atletico Madrid z Alaves. Następne mecze zagra z drużynami Manchester City i Mallorca.

Coraz częściej liczna grupa kibiców z dużym zapałem śledzi bardzo interesujące potyczki w lidze La Liga. Fascynujące piłkarskie zespoły i zawodnicy jak Mario Suárez Renan Lodi często zagwarantowały wyborowym miłośnikom wiele przeżyć. Wspaniałe potyczki między drużynami są zagorzałe, nie często bywa, że widowiska nas nudzą. Zdarzają się przechodzące do historii asysty oraz gole, brutalne faule zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Zachęcamy każdego kibica, żeby przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych orazśledzić widowiska sportowe emocjonującej ligi La Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. Udział takich drużyn jak Rayo Vallecano oraz Atletico Madrid w lidze La Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Estadio de Vallecas.