Dnia 2021-11-20 17:30 miał miejsce mecz między Atletico Madrid i Osasuna zakończony wynikiem 1-0

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Atletico Madrid a Osasuna wynik to 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2021-11-20 17:30 na stadionie Estadio Wanda Metropolitano odbył się mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 14 pomiędzy Atletico Madrid a Osasuna.

Gole strzelali: Felipe 87' 1-0 Y. Carrasco

Żółte kartki Atletico Madrid: Antoine Griezmann 45' Carlos Martín 89'

Żółte kartki Osasuna: Lucas Torró 56' David García 82'

Czerwone kartki Atletico Madrid:

Czerwone kartki Osasuna:

Sędzią głównym tego spotkania był José Sánchez. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Atletico Madrid stanie naprzeciw AC Milan, następne spotkania z drużynami Cadiz i Mallorca a Osasuna zmierzy się z Elche. Następne mecze zagra z drużynami San Agustín i Levante.

Kibice śledzą starcia w lidze La Liga. Uzdolnione piłkarskie drużyny i piłkarze jak Antoine Griezmann Lucas Torró wielokrotnie zapewniają pierwszorzędnym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Systematycznie natrafiamy na przepiękne asysty czy bramki, nieczyste sytuacje na faul, które dodają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Walki między zawodnikami są bezkompromisowe, nie często bywa, że spotkania męczą fana. Zachęcamy każdego fana, aby śledzić spotkania sportowe znanej ligi La Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Atletico Madrid i Osasuna jak ich udział w La Liga zapewnia super wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Estadio Wanda Metropolitano.