Back to Top

Witamy na stronie fanów Atlético!

Atletico Madrid kontra Barcelona, wynik 0-3

Spotkanie Atletico Madrid vs Barcelona, wynik końcowy 0-3

Wczorajszy wieczór na Estádio Cívitas Metropolitano był świadkiem zaciętego starcia pomiędzy Atletico Madrid a Barceloną w ramach 29. kolejki La Ligi. Barcelona okazała się lepsza, zwyciężając 3-0, zyskując przewagę już w pierwszej połowie meczu, która ostatecznie zapewniła im triumf. Mecz ten miał miejsce 17 marca 2024 roku o godzinie 20:00, a jego rezultat wywołał wiele emocji wśród kibiców obu drużyn.

Cadiz vs Atletico Madrid zakończony wynikiem 2-0

Mecz między Cadiz i Atletico Madrid dnia 2024-03-09 15:15: 2-0

W najnowszym starciu w ramach La Ligi Cadiz podejmował u siebie Atletico Madrid. Mecz odbył się 9 marca 2024 roku o godzinie 15:15 na Estadio Nuevo Mirandilla. Gospodarze zaskoczyli faworyzowanego rywala i wygrali 2-0, trzymając czyste konto przez całe spotkanie. Sprawdź, jak rozegrała się ta emocjonująca konfrontacja.

Atletico Madrid kontra Real Betis 2-1

Atletico Madrid - Real Betis, wynik meczu 2-1

Wczorajszy wieczór na Estádio Cívitas Metropolitano był pełen emocji, gdy drużyna Atletico Madrid zmierzyła się z Real Betis w ramach 27. kolejki La Liga. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 2-1, po bramkach strzelonych w pierwszej połowie, co sprawiło, że kibice nie mogli oderwać wzroku od boiska. Mecz ten odbył się 3 marca 2024 roku o godzinie 15:15, a emocje towarzyszące temu starciu wciąż są żywe w sercach fanów obu drużyn.

Almeria vs Atletico Madrid, wynik końcowy 2-2

Spotkanie Almeria - Atletico Madrid dnia 2024-02-24 20:00 na stadionie Power Horse Stadium: 2-2

W ostatnim spotkaniu 26. kolejki La Liga, drużyny Almerii i Atletico Madrid zmierzyły się na Power Horse Stadium. Mecz zakończył się remisem 2-2, po zaciętym starciu, które miało miejsce dwa dni temu o godzinie 20:00. Wynik na przerwę wskazywał remis 1-1, a emocje sięgały zenitu do samego końca.

Atletico Madrid kontra Las Palmas, wynik końcowy 5-0

Spotkanie Atletico Madrid vs Las Palmas, wynik końcowy 5-0

W minioną sobotę na Estádio Cívitas Metropolitano odbył się mecz pomiędzy Atletico Madrid i Las Palmas, który zakończył się imponującym zwycięstwem 5-0 dla gospodarzy. Spotkanie to odbyło się w ramach 25. kolejki hiszpańskiej La Liga, a pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2-0 na korzyść drużyny Atletico Madrid. Triumfująca forma Atletico Madrid była nie do zatrzymania, co sprawiło, że fani mieli okazję delektować się efektownym widowiskiem na boisku.

Sevilla kontra Atletico Madrid, wynik 1-0

Sevilla - Atletico Madrid, wynik spotkania - 1-0

Wczorajszy mecz La Liga pomiędzy Sevillą a Atletico Madrid był pełen emocji i napięcia. Drużyny zmierzyły się na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán, a ostateczny wynik 1-0 na korzyść gospodarzy zapewne pozostanie w pamięci kibiców na długo. Spotkanie, które odbyło się 11 lutego o godzinie 17:30, przyniosło wiele wrażeń i nieoczekiwanych zwrotów akcji, które warto przypomnieć.

Atletico Madrid - Rayo Vallecano 2-1

Atletico Madrid vs Rayo Vallecano, wynik spotkania 2-1

W dniu 31 stycznia 2024 roku na Estádio Cívitas Metropolitano odbył się mecz pomiędzy drużynami Atletico Madrid i Rayo Vallecano, w ramach 20. kolejki La Liga. Zespoły spotkały się o godzinie 20:00, a wynik końcowy to 2-1 na korzyść Atletico Madrid. Na przerwę zawodnicy schodzili przy wyniku 1-1. Mecz odbył się niespełna tydzień temu, co daje szansę na analizę przebiegu spotkania.

Atletico Madrid kontra Valencia 2-0

Spotkanie Atletico Madrid kontra Valencia zakończone wynikiem 2-0

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Atletico Madrid i Valencia zakończył się wynikiem 2-0 na korzyść gospodarzy. Spotkanie to odbyło się w ramach 22. kolejki La Liga na Estádio Cívitas Metropolitano. Wynik na przerwę to 1-0.