Na stadionie Visit Mallorca Estadi odbył się mecz Mallorca - Atletico Madrid: 1-0

Pierwsza część spotkania pomiędzy Mallorca i Atletico Madrid zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

W dniu 2022-11-09 20:30 na stadionie Visit Mallorca Estadi odbył się interesujący mecz ligi La Liga kolejki Regular Season - 14. Na przeciw siebie stanęły Mallorca oraz Atletico Madrid.

Gole strzelali: V. Muriqi 16' 1-0 Jaume Costa

Żółte kartki Mallorca: Iddrisu Baba 26' Kang-in Lee 36' Iñigo Ruiz de Galarreta 71' Martin Valjent 90' Clément Grenier 90'

Żółte kartki Atletico Madrid: Nahuel Molina 15' Rodrigo de Paul 34' Stefan Savić 90'

Czerwone kartki Mallorca:

Czerwone kartki Atletico Madrid:

Sędzią głównym tego spotkania był Mario Melero Lopez, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Mallorca stanie naprzeciw Getafe, następne spotkania z drużynami Valladolid oraz Osasuna natomiast Atletico Madrid z Elche. Następne mecze zagra z drużynami Barcelona oraz Almeria.

Dzisiaj mnóstwo kibiców z zaangażowaniem śledzi poczynania, które dotyczą ligi La Liga. Składające się z zdolnych napastników/obrońców drużyny futbolowe oraz piłkarze tacy jak Iddrisu Baba Nahuel Molina często gwarantują fantastycznym miłośnikom mnóstwo przeżyć. Trafiamy na idealnie wyliczone bramki oraz asysty, nieprzepisowe sytuacje z faulem zapewniające smaczku całemu wydarzeniu. Niesamowite potyczki pomiędzy graczami z ligi okazują się zażarte, nie często bywa, że są to potyczki nudne. Zachęcamy, żeby oglądać wydarzenia piłkarskiej ligi La Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Mallorca i Atletico Madrid i ich udział w lidze La Liga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie, Visit Mallorca Estadi.