Mecz Atletico Madrid vs Girona dnia 2022-10-08 14:15 na obiekcie Estádio Cívitas Metropolitano - 2-1

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Atletico Madrid i Girona zakończyła się wynikiem 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-1.

W dniu 2022-10-08 14:15 na stadionie Estádio Cívitas Metropolitano odbył się mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 8 pomiędzy Atletico Madrid a Girona.

Gole strzelali: Á. Correa 5' 1-0 A. Griezmann Á. Correa 48' 2-0 Rodrigo Riquelme 66' 2-1 Valery

Żółte kartki Atletico Madrid: José María Giménez 45' Matheus Cunha 49' Stefan Savić 89'

Żółte kartki Girona: Javier Hernández 55'

Czerwone kartki Atletico Madrid:

Czerwone kartki Girona:

Główny arbiter spotkania - Juan Martinez Munuera, Spain. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Atletico Madrid stawi czoła Club Brugge KV, następne spotkania z drużynami Athletic Club i Rayo Vallecano a Girona podejmie Cadiz. Następne mecze zagra z drużynami Almeria i Osasuna.

W dzisiejszych czasach wielu fanów futbolu śledzi ciekawe potyczki ligi La Liga. Interesujące piłkarskie drużyny i piłkarze jak José María Giménez Javier Hernández często gwarantują fantastycznym miłośnikom piłki nożnej wrażenia zapadające w pamięć. Przyciągające uwagę potyczki pomiędzy drużynami zdarzają się zażarte, rzadko okazuje się, że są to potyczki nużące. Zdarzają się książkowe bramki oraz asysty, brutalne sytuacje z faulem gwarantujące wyjątkowe przeżycia z meczu. To też warto przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów piłkarskich iprzeglądać spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi La Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Atletico Madrid i Girona jak ich udział w La Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Estádio Cívitas Metropolitano.