Dnia 2022-08-15 17:30 miał miejsce mecz między Getafe i Atletico Madrid: wynik 0-3

Po pierwszej połowie spotkania między Getafe oraz Atletico Madrid wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-3.

W dniu 2022-08-15 17:30 na stadionie Coliseum Alfonso Pérez odbył się mecz piłkarski ligi La Liga kolejki Regular Season - 1 pomiędzy Getafe a Atletico Madrid.

Gole strzelali: Álvaro Morata 15' 0-1 João Félix Álvaro Morata 59' 0-2 João Félix A. Griezmann 75' 0-3 João Félix

Żółte kartki Getafe: Enes Ünal 19' Carles Aleñá 55'

Żółte kartki Atletico Madrid: Yannick Carrasco 90'

Czerwone kartki Getafe:

Czerwone kartki Atletico Madrid:

Sędzią głównym tego spotkania był Jose Maria Sanchez Martinez, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Getafe stanie naprzeciw Girona, następne spotkania z drużynami Villarreal i Valencia natomiast Atletico Madrid z Villarreal. Następne mecze zagra z drużynami Valencia i Real Sociedad.

Coraz częściej liczni kibice z zaangażowaniem śledzą pasjonujące poczynania w lidze La Liga. Utalentowane futbolowe zespoły z ligi i piłkarze tacy jak między innymi Enes Ünal Yannick Carrasco częstokroć zaserwowały kapitalnym miłośnikom wrażenia zapadające w pamięć. Bardzo często natrafiamy na bezlitosne faule kończące się czerwoną kartką, idealnie wyliczone asysty i gole, które zapewniają smaczku całemu widowisku. Potyczki między graczami ligowymi są nieustępliwe, nie często okazuje się, iż są to mecze nie warte uwagi. Gorąco zachęcamy każdego kibica, aby śledzić mecze futbolowe ligi La Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Getafe oraz Atletico Madrid w lidze La Liga zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, Coliseum Alfonso Pérez.