Elche vs Atletico Madrid, wynik spotkania: 0-2

 

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Elche i Atletico Madrid zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-2.

W dniu 2022-05-11 19:30 na stadionie Estadio Manuel Martínez Valero rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 36 pomiędzy Elche a Atletico Madrid.

Gole strzelali: Matheus Cunha 28' 0-1 Renan Lodi R. De Paul 62' 0-2 A. Griezmann

Żółte kartki Elche: Pere Milla 7' Pedro Bigas 40'

Żółte kartki Atletico Madrid: Renan Lodi 35' Geoffrey Kondogbia 90'

Czerwone kartki Elche:

Czerwone kartki Atletico Madrid:

Sędzią głównym tego spotkania był Pablo Gonzales Fuertes, Spain. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu meczu Elche stanie naprzeciw Getafe, następne spotkania z drużynami Real Sociedad oraz natomiast Atletico Madrid podejmie . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Fani futbolu z dużym entuzjazmem śledzą starcia ligi La Liga. Interesujące drużyny futbolowe oraz piłkarze jak Pere Milla Renan Lodi często serwują kapitalnym fanom mnóstwo wrażeń. Trafiamy na nieprzepisowe sytuacje na faul, niezwykłe asysty czy sytuacje podbramkowe, które dodają dreszcz emocji z oglądanego meczu. Potyczki pomiędzy graczami z ligi są niezwykle zajadłe, nie często bywa koniec końców, iż spotkania nie są interesujące. Zachęcamy, żeby śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich,śledzić mecze futbolowe profesjonalnej ligi La Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Elche i Atletico Madrid jak ich udział w La Liga gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Estadio Manuel Martínez Valero.