Spotkanie między Athletic Club i Atletico Madrid dnia 2022-04-30 19:00 na obiekcie San Mamés Barria - 2-0

Po pierwszej połowie spotkania między Athletic Club oraz Atletico Madrid wynik to 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-0.

Dnia 2022-04-30 19:00 na stadionie San Mamés Barria odbył się mecz ligi La Liga kolejki 34 pomiędzy Athletic Club a Atletico Madrid.

Gole strzelali: Hermoso 8' 1-0 Williams 56' 2-0

Żółte kartki Athletic Club: Dani García 25' Iñaki Williams 68' Álex Berenguer 90'

Żółte kartki Atletico Madrid: Mario Hermoso 1' Reinildo Isnard Mandava 18' Renan Lodi 71'

Czerwone kartki Athletic Club:

Czerwone kartki Atletico Madrid:

Główny arbiter spotkania - Antonio Mateu, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Athletic Club zmierzy się już z Valencia, następne spotkania z drużynami Granada CF i Osasuna a Atletico Madrid zmierzy się z Real Madrid. Następne mecze zagra z drużynami Elche i Sevilla.

Coraz częściej zauważamy, iż wielu kibiców śledzi ekscytujące starcia ligi La Liga. Liczące się zespoły piłkarskie z ligi i piłkarze tacy jak m.in. Dani García Mario Hermoso wielokrotnie zapewniają kapitalnym entuzjastom futbolu wiele niesamowitych emocji. Przyciągające uwagę zmagania między graczami ligowymi bywają zaciekłe, niezwykle rzadko okazuje się, iż są to spotkania usypiające. Trafiamy na wyjątkowe bramki czy asysty, nieprzepisowe sytuacje z faulem, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. To też warto śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i śledzić widowiska sportowe lubianej ligi La Liga. Athletic Club oraz Atletico Madrid oraz ich udział w La Liga zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, San Mamés Barria.