Dnia 2022-02-19 15:15 na stadionie Estadio El Sadar miało miejsce spotkanie Osasuna vs Atletico Madrid zakończone wynikiem 0-3

W dniu 2022-02-19 15:15 na stadionie Estadio El Sadar odbył się mecz ligi La Liga kolejki 25 pomiędzy Osasuna a Atletico Madrid.

Po pierwszej połowie meczu między Osasuna a Atletico Madrid wynik wynosił 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-3.

 

Gole strzelali: João Félix 3' 0-1 L. Suárez 59' 0-2 João Félix Á. Correa 89' 0-3 Koke

Żółte kartki Osasuna: Chimy Ávila 34'

Żółte kartki Atletico Madrid: Šime Vrsaljko 54' Javier Serrano 90'

Czerwone kartki Osasuna:

Czerwone kartki Atletico Madrid:

Sędzią głównym tego spotkania był Mario Melero Lopez, Spain. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu Osasuna stawi czoła Real Sociedad, następne spotkania z drużynami Villarreal i Barcelona natomiast Atletico Madrid zmierzy się z Manchester United. Następne mecze zagra z drużynami Celta Vigo i Real Betis.

Coraz częściej zauważamy, że mnóstwo kibiców z dużym zapałem śledzi poczynania ligi La Liga. Interesujące drużyny piłkarskie z ligi i piłkarze jak Chimy Ávila Šime Vrsaljko raz za razem sprawiają kapitalnym entuzjastom futbolu mnóstwo pozytywnych przeżyć. Zmagania między drużynami są zażarte, nie często zdarza się definitywnie, że mecze nie są interesujące. Zdarzają się nieczyste sytuacje na faul, widowiskowe bramki oraz asysty gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. To też warto przeglądać spotkania piłkarskiej znanej ligi La Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań piłkarskich. Osasuna i Atletico Madrid jak ich udział w La Liga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie, Estadio El Sadar.